ОД ФУДБАЛЕРА МЛАДЕНА ДЕВЕТКА ТРАЖИО 40.000 ЕВРА? Новосађанину, осумњиченом за покушај изнуде, одређен притвор
НОВОСАЂАНИНУ Драгану Б. (31) осумњиченом да је покушо да изнуди новац од фудбалера Војводине Младена Деветка, после саслушања у Вишем јавном тужилаштву, судија за претходни поступак је одредио притвор до 30 дана, односно до 5. марта.
ФОТО: Д. Новковић
Како је за „Новости“ рекла Јелена Остојин, портпарол Вишег суда у Новом Саду, ова мера је осумњиченом изречена због евентуалне могућности да понови кривично дело.
Осумњичени је ухапшен приликом примопредаје дела поменутог износа.
Препоручујемо
ПОКУШАЈ ИЗНУДЕ 40.000 ЕВРА? Нови скандал у српском фудбалу, на мети фудбалер Војводине
03. 02. 2021. у 21:06
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)