ПРИВЕДЕН БИЦИКЛИСТА: Мештанин из Титела возио бицикл у алкохолисаном стању

05. 02. 2021. у 12:03

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Тителу задржали су до 12 сати, тридесетдеветогодишњег мештанина за кога је, контролом саобраћаја, установљено да је возио бицикл са 3,10 промила алкохола у организму.

ПРИВЕДЕН БИЦИКЛИСТА: Мештанин из Титела возио бицикл у алкохолисаном стању

Фото: Д.Н.

Бициклиста је приведен прекршајном судији, уз захтев за покретање прекршајног поступка због насилничке вожње.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ОВО НИ ШЕКСПИР НЕ БИ НАПИСАО! Каква нас драма очекује у последњем колу Лиге 1, седмоструки првак јури повратак у Лигу шампиона!