БАР ЋЕ У СМРТИ БИТИ УЗ ЊЕГА: Драгану (15) из Панчева, који се утопио у Тамишу, отац долази на сахрану
05. 02. 2021. у 19:32
ТРАГИЧНА судбина младог Панчевца Драгана Дрљића (15) који је нестао 2. фебруара, а пронађен утопљен у Тамишу, потресла је Србију.
Повезане вести
ДРАГАНОВА РАЗРЕДНА ЈЕ У ПОНЕДЕЉАК ПРИМЕТИЛА НЕШТО ЧУДНО: Увек је био ведре нарави, а тог дана...
ТЕЛО несталог дечака Драгана Д. (15) из Панчева пронађено је овог поподнева у Тамишу.
03. 02. 2021. у 19:56
Најновије из рубрике
ВОЗАЧ АУТОБУСА ИЗГУБИО КОНТРОЛУ НАД ВОЗИЛОМ: Неприлагођена брзина узрок саобраћајне незгоде код Бачке Тополе
ДО САОБРАЋАЈНЕ несреће се догодила у суботу, око осам часова ујутру, ма ауто путу код Бачке Тополе, дошло је пошто је И.Н. (47), возач аутобуса марке "Ман Лион" лозничких регистарских ознака, услед неприлагођене брзине изгубио контролу над возилом.
28. 06. 2026. у 13:57
ГРАЂАНИМА СТИЖУ СМС ПОРУКЕ, ДОШЛО ДО ЦУРЕЊА АМОНИЈАКА У ГУЧИ: "Затворите прозоре и врата на кућама, ставите мокру крпу на уста и нос" (ФОТО)
Педесет минута после поноћи у Гучи се догодио акцидент, када је из хладњаче у Првомајској улици бр. 9 исцурио амонијак. МУП је издао хитно упозорење грађанима. Уследила је хитна реакција ватрогасаца и специјализованих тимова.
28. 06. 2026. у 07:47
АУТОБУС ПУН ПУТНИКА СЛЕТЕО СА ПУТА КОД БАЧКЕ ТОПОЛЕ: Враћали се са Хвара, па завршили у болници
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи која се јутрос око осам часова догодила на ауто-путу у близини Бачке Тополе повређено је 12 особа након што је аутобус слетео са коловоза.
27. 06. 2026. у 22:15
ПОКРЕНУТА ИСТРАГА: Четворица осумњичена да су учествовали у бацању бомбе на кућу у Новом Београду
ВИШЕ јавно тужилаштво у Београду покренуло је истрагу против четворице мушкараца због постојања основа сумње да су 5. јуна 2026. године извршењем различитих кривичних дела учествовали у бацању бомбе на породичну кућу С.Ч. на територији општине Нови Београд.
27. 06. 2026. у 16:11
У Новом Пазару ухапшене две особе због погибије радника на градилишту
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова ухапсили су М. Д. (36) из Новог Пазара и турског држављанина М. С. (55) због сумње да су одговорни за погибију радника на градилишту стамбеног објекта у Новом Пазару, саопштио је данас МУП.
27. 06. 2026. у 00:18
Zoran
06.02.2021. 01:06
Zar niko.od prosvetnih vlasti,skole, majke, drugara , nije primetio patnju zbog raskida sa devojkom da mu.pridju i.pruze savet , koji.bi.verovatno.sprecio.ttagediju. Najdublje daucesce majci deteta i.neka bude medju andjelima. Patim i sam za tim momcicem
gio
06.02.2021. 03:36
@Zoran - moj burazer je uradio slicnu stvar i niko nije ni sltio da ce uradti tako nesto. kod nekoga se vidi kod drugih ne. takva stanja nekog slome iynutra i odjednom se desi
Mihailo
06.02.2021. 21:28
@Zoran - Teško je okriviti bilo koga za ovu tragediju. Nisu krive ni prosvetne vlasti ni nastavnici. Tinejdžeri su neretko promenljivog raspoloženja, osetljivi i tužni, imaju mali milion problema i nesuglasica i najčešće je nemoguće pretpostaviti da će se odlučiti na ovako užasan i drastičan korak. Ako je ponašanje previše upadljivo onda se može posumnjati na tragičnu mogućnost.
Zorica
06.02.2021. 02:13
Neopisiva tuga. Mladost i lepota zaustavljena u koraku i snu. Strašno. Kao društvo smo u velikoj krizi kad su rijaliti i gluposti glavne teme, a nemamo dovoljno pažnje za ovakvu decu. Srećo mala neka te anđeli čuvaju.
Milena
06.02.2021. 07:59
Ja sam cula da je ovaj prelepi decak bio izuzetno dobar, pametan i puno zaljubljen. Da su mu se drugovi iz razreda non stop smejali zato sto ga je devojka napustila. A i nju su drugarice odvracale od njega. Cudna neka generacija, tako mali a puni zlobe i pakosti. Ne mogu da zamislim koliko je to jako bilo,kada se ovaj nesrecni decak odlucio za ovakav tragican kraj. Saucesce majci za njeno prelepo cedo, za njenog sina. Znam da njoj nema utehe, nema nista gore od ove sudbine. A znam koliko je tesko kad sam roditelj odize dete. A ova zena je bila veliki borac, njen sin je bio dete za primer, dobar djak, drug...ali previse je "vukova" okolo, nazalost, previse ne drugarstva, ljubomore, pakosti. Da nije tako, ova mala porodica bi prevazisla i ove decije ljubavne probleme i zivela bi i dalje srecno u svom toplom domu. Ne mogu da se smirim od tuge za ovim decakom i njegovom majkom...ANDJEO mali sada spava sa svom svojom velikom, najvecom, ljubavlju za vecnost.
dobrivoj
06.02.2021. 09:45
moj najbolji drug se obesio,imao je probleme velike. covek kakav ne postoji na zemlji. ja nazovem njegovu sestru jer mu je bila najbliza i kazem joj da porazgovara sa bratom i da povedu paznju na njega,jer sam uvideo dokle je dosao. ona me otkacila ko da sam odvalio neku glupost posle kratkog vremna on je digao ruku na sebe sada vise nemam druga .
Daca
06.02.2021. 10:08
Propust veliki prosvetnih radnika, drugara, roditelja ... . Celog društva koje je postalo sebičmo, bezosećajno i nezainteresovano . . .
Aleksandar Marinkovic
06.02.2021. 21:42
Najiskrenije saučešće porodici