АДВОКАТ ОСТАО И БЕЗ СТАНА: Пресуда правнику који је прао новац за Дарка Шарића
АДВОКАТ Андрија Крловић осуђен је у понедељак у Специјалном суду у Београду првостепеном пресудом на четири и по године затвора, јер је, како се тврди, за Дарка Шарића "прао новац", улажући у куповину фирми у Србији средства стечена продајом кокаина.
Фото: Игор Маринковић
Поред тога, суд је донео одлуку да му се одузме имовина стечена кривичним делом, а реч је о стану на Врачару
Поступак према Крловићу је 8. јула прошле године раздвојен од поступка према Шарићу и осталима, којима је 31. јула изречена осуђујућа пресуда. Њему је у међувремену настављено суђење поводом оптужби да је кроз фирму "Нови Тамиш" прао новац за Шарића, а током вишегодишњег поступка негирао је извршење кривичног дела.
Препоручујемо
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
БРАЋО САВЕЗНИЦИ, ШТА ТО РАДИТЕ? Руси бесни, Путин упозорава: "И Украјина је хтела у ЕУ, видите шта јој се десило - боље одржите референдум"
"ПРАТИМО последице дешавања око Украјине. А где је то почело? Са тежњом Украјине да се придружи Европској унији."
10. 05. 2026. у 17:21 >> 17:33
Коментари (0)