ОВДЕ JE У ЕКСПЛОЗИЈИ 2015. СТРАДАО ЈЕДАН, А ПОВРЕЂЕНА ДВА РАДНИКА: Велики пожар бесни у фабрици у Ваљеву, пламен захватио производне хале!

Татјана Марковић

11. 02. 2021. у 01:24

У СРЕДУ око 22 часа избио је велики пожар у предузећу за производњу намештаја "Самеди" у Индустријској зони у приградском насељу Горић.

ОВДЕ JE У ЕКСПЛОЗИЈИ 2015. СТРАДАО ЈЕДАН, А ПОВРЕЂЕНА ДВА РАДНИКА: Велики пожар бесни у фабрици у Ваљеву, пламен захватио производне хале!

Depositphotos

Ватрогасци се и даље боре да га обуздају, док велика количина дима прекрива околину.

У гашењу пожара учествује тридесет ватрогасаца Ватрогасно спасилачке чете Ваљево са осам ватрогасних возила. Према првим информацијама са терена пожар је великих размера, ватра је захватила неколико производних хала, а у помоћ су прискочили ватрогасци и возила ваљевског "Крушика", као и возила комуналних предузећа Видрак и Водовод.

Подсећамо, почетком јануара 2015. године у предузећу "Самеди" три радника су повређена у експлозији котла за парно грејање јачине неколико хиљада калорија који загрева две хале у којима се производе столице. Од силине експлозије срушен је део зида једне од хала, који је пао на тројицу радника који су се налазили у суседној просторији. Радник С.Р. (26) из села Попучке, који је био најтеже повређен у експлозији котла за грејање производне хале те фабрике, преминуо је након неколико дана у београдском Клиничком центру.

Производни погон "Самедија" до пре седам година се налазио у центру града, после чега је целокупна производња пресељена у Индустријску зону у Горићу, у халу површине око 11.000 квадрата.

Фото: Принтскрин Фејсбук

 

(Колубарске.рс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

ПРЕВАРЕНЕ ДЕСЕТИНЕ СПОРТИСТА! Лажно се представљао као звезда филмова за одрасле, невероватно шта је све урадио асовима спорта!