УПРАВЉАО КАМИОНОМ БЕЗ ВОЗАЧКЕ ДОЗВОЛЕ: Саобраћајна полиција у Прокупљу поднела прекршајну пријаву

12. 02. 2021. у 15:29

ПРИПАДНИЦИ саобраћајне полиције у Прокупљу су, приликом редовне контроле саобраћаја, у околини града зауставили педесетједногодишњег возача који је камионом „мерцедес“, власништво предузећа за транспорт из околине Пожеге, управљао без возачке дозволе која му је првобитно одузета због несавесне и непрописне вожње.

УПРАВЉАО КАМИОНОМ БЕЗ ВОЗАЧКЕ ДОЗВОЛЕ: Саобраћајна полиција у Прокупљу поднела прекршајну пријаву

Фото: Depositphotos

Полиција га је, након задржавања, привела судији Прекршајног суда у Прокупљу који му је одредио новчану казну од 120.000 динара и заштитну меру забране управљања моторним возилом.

Полиција је, такође, против одговорне особе у предузећу која га је ангажовала и омогућила му да управља возилом без возачке дозволе поднела прекршајну пријаву Прекршајном суду у Прокупљу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТО ЈЕ ИСТИНА Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

"ТО ЈЕ ИСТИНА" Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан назвао је на друштвеној мрежи Икс организацију УСАИД чудовиштем створеним да сломи, сруши и нагриза слободу и независност нација, након чега је милијардер Илон Маск на то одговорио "истина".

23. 02. 2025. у 15:10

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

МА, КАКВА НБА ЛИГА, ХОЋУ ДА ИГРАМ У СРБИЈИ! Звезда Русије изненадила многе