СИМОВИЋ И КАЛИНИЋ ОПЕТ НА СУДУ: Још једно, ново суђење некадашњим "земунцима"
НЕКАДАШЊЕМ припаднику "земунског клана" Милошу Симовићу у среду, 17. фебруара, почиње ново суђење, и то за покушај убиства припадника истог клана Сретка Калинића у Хрватској 2010. године, док су били у бекству од српских правосудних органа.

Сретко Калинић и Милош Симовић
И Симовић и Калинић се сада налазе у српским затворима где издржавају максималне затворске казне због учешћа у убиству премијера Зорана Ђинђића 2003. године, разне злочине које су извршили као припадници "земунског клана", али и више убистава у Београду 2004.
Пред судом ће се у среду одржати припремно рочиште у овом предмету, које ће бити затворено за јавност, а након њега суд ће заказати почетак суђења које ће јавност моћи да прати.

РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)
КОЛУМБИЈСКИ држављанин Јостин Андрес Москера (35) проглашен је кривим за двоструко убиство у случају који је шокирао британску јавност.
21. 07. 2025. у 18:43

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)