УХАПШЕН МУШКАРАЦ ИЗ ВЕЛИКЕ ПЛАНЕ: Осумњичен да је претукао супругу – жена хитно пребачена на ВМА
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Смедереву ухапсили су Ђ. Р. (58) из Велике Плане, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело насиље у породици.
Фото: Д. Новковић
Сумња се да је он ноћас у кући у Великој Плани претукао своју четрдесетпетогодишњу невенчану супругу и нанео јој тешке телесне повреде. Повређена жена прво је збринута у болници у Смедеревској Паланци, а потом је због тешких повреда оба ока превезена у Војно-медицинску академију у Београду.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен основном јавном тужиоцу у Великој Плани.
Препоручујемо
ТЕШКО РАЗБОЈНИШТВО У ЛАЈКОВЦУ: Упали у кућу жене, претукли је и опљачкали!
12. 11. 2020. у 09:09
БОСАНСКИМ "СПЕЦИЈАЛЦИМА" СЕ СМЕЈЕ ЦЕО СВЕТ: Избачени са такмичења, а криви им Срби и Додик (ФОТО/ВИДЕО)
СНИМАК специјалаца из Федерације БиХ на такмичењу СWАТ Цхалленге у Уједињеним Арапским Емиратима постао је потпуни хит на друштвеним мрежама.
12. 02. 2026. у 14:42
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)