ПОЛИЦИЈА ПРОНАШЛА ЦЕО АРСЕНАЛ! Заплењени пушка, пиштољ и 500 комада муниције, кривичне пријаве за оца и сина из Крушевца
АУТОМАТСКА пушка, једна пушка „шпагин“, пиштољ и око 500 комада муниције различитог калибра пронађени су претресом породичне куће у околини Крушевца.

Фото: МУП
Полиција је пронашла и око 160 грама марихуане запаковане у више пакетића, мању количину кокаина и две вагице за прецизно мерење.
Због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја, биће поднета кривична пријава у редовном посутпку против шездесетосмогодишњег мушкарца, док ће против његовог двадесетогодишњег сина бити поднета кривична пријава због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Препоручујемо

ПРЕДСТАВИЛИ СЕ КАО ПОЛИЦАЈЦИ: Ухапшена петорица која су претукла младића на Чукарици
18. 02. 2021. у 23:59

ПРИТВОР ДО 30 ДАНА: Осумњичени за пуцњаву и рањавање у Аранђеловцу иза решетака
18. 02. 2021. у 15:18

ШОЈГУ УПОЗОРАВА: Тај потез би могао довести до трећег светског рата
СЕКРЕТАР Савета безбедности Русије Сергеј Шојгу упозорио је да би увођење мировњака на историјске територије Русије могло довести до трећег светског рата.
24. 04. 2025. у 19:46

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

УСТАШЛУК НА ДЕЛУ И Хрватски кардинал велича Томпсона - тотално лудило у Хрватској
КОЛИКО је Хрватска огризла у мржњи према Србима говори чињеница да је чак и тамошњи кардинал говорио о концерту Топсона познатог по песмама које величају клање Срба.
24. 04. 2025. у 17:01
Коментари (1)