ХАПШЕЊЕ У ЋУПРИЈИ: Полиција у кући пронашла више од пет килограма дроге
ЋУПРИЈСКА полиција ухапсила је Н.Ш. (36) из тог града због постојања основа сумње да је извршио кривична дела неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога и недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.

Фото: МУП
Полиција је претресом куће овог Ћупричанина пронашла око 5,5 килограма биљне материје налик марихуани, шест грама амфетамина и 66 таблета са листе психоактивних супстанци, те вагицу за мерење. Заплењен је и пиштољ са муницијом.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати, након чега ће бити приведен надлежном тужилаштву.
Препоручујемо

ПРОДАВАЛИ МАРИХУАНУ: У акцији чачанске полиције ухапшена двојица младића
25. 02. 2021. у 15:46

У КЕСИ 180 ГРАМА АМФЕТАМИМА: У Новом Саду ухапшен осумњичен за нелегалну трговину дрогом
25. 02. 2021. у 15:45

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (0)