ПУЦЊАВА У СВИЛАЈНЦУ: Младићи упали у стан млађег мушкарца, једна особа рањена
ВЕЧЕРАС је у Свилајнцу, око 19 сати, у стамбеном објекту у Топличиној улици дошло до пуцњаве у којој је рањена једна особа.
Фото: Депозит
Према незваничним информацијама, нешто пре 19 сати два младића из Параћина упала су у стан млађег мушкарца из Свилајнца који је након сукоба, највероватније у самоодбрани, пуцао и притом ранио једног од нападача.
Рањени младић задобио је две прострелне ране и након интервенције Хитне помоћи из Свилајнца превезен је у Крагујевац.
Полицијски увиђај је у току и улица у којој је дошло до пуцњаве је блокирана.
(Блиц)
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)