ШЕСТ МЕСЕЦИ ОД УБИСТВА СТРАХИЊЕ СТОЈАНОВИЋА: Породица и пријатељи дали читуље - Чувамо те од заборава, волимо те заувек! (ФОТО)

13. 03. 2021. у 14:14

ПРЕ тачно шест месеци још једно убиство у Београду узнемирило је грађане Србије.

ШЕСТ МЕСЕЦИ ОД УБИСТВА СТРАХИЊЕ СТОЈАНОВИЋА: Породица и пријатељи дали читуље - Чувамо те од заборава, волимо те заувек! (ФОТО)

Фото: З. Јовановић/Инстаграм

Страхиња Стојановић је убијен 13. септембра 2020. гдине, након што је испод његовог џипа БМW X5 активирана експлозивна направа у Улици омладинских бригада у Новом Београду.

Тим поводом у дневним новинама објављене су читуље, а Стојановићеви пријатељи опростили су се од њега.

Фото: Новости

- Дани пролазе, али туга и бол остају. недостајеш нам сваког трена. с нама си ту, сваки дан, увек и заувек! - писало је у једној читуљу, док је у другој наведено: - Анђеле наш лепи, чувамо те од заборава. Волимо те заувек - писало је у другој читуљи.

Стојановић се, подсећамо, у тренутку експлозије налазио у џипу са својом девојком Колумбијком Соњом Суарез Гомез (46). Убица, који је наводно преко даљинског управљаца детонирао бомбу постављену испод џипа Стојановића, пратио је његово возило 8 километара пре него што је притиснуо дугме и убио га.

Фото: Новости

Од силине детонације, возило је буквално преполовљено, делови су били расути свуда по коловозу, а према речима очевидаца Стојановић је лежао на улици разнетих ногу док му је Колумбијка држала главу у наручју. Стојановић је сахрањен у "елитном" делу гробља Нова бежанија, где гробнице коштају вртоглавих 20.000 евра па навише. За убиство је осумњичен М. Л. из Градишке.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОТМИЦА ПРЕДСЕДНИКА ВЕНЕЦУЕЛЕ Мадуро се изјаснио невиним: Ја сам поштен човек; Кина -Нико неће бити светски полицајац; Почео лов на издајнике

ОТМИЦА ПРЕДСЕДНИКА ВЕНЕЦУЕЛЕ Мадуро се изјаснио невиним: Ја сам поштен човек; Кина -Нико неће бити светски полицајац; Почео лов на издајнике

САД су у суботу у војној акцији у Каракасу отеле председника Венецуеле Николаса Мадура и његову супругу Силију Флорес, који су спроведени у Градску притворску јединицу у Њујорку, где ће им се судити по оптужници за кријумчарење наркотика. Пратимо уживо најновији развој догађаја након драматичне америчке операције у Венецуели.

05. 01. 2026. у 08:27 >> 21:59

МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.

04. 01. 2026. у 08:58

АКО ВАМ АУТО ПРОКЛИЗА: Савет аутомобилисте који може спасити животе - како безбедно возити по СНЕГУ

АКО ВАМ АУТО ПРОКЛИЗА: Савет аутомобилисте који може спасити животе - како безбедно возити по СНЕГУ

ЧЕДОМИР Бркић објаснио је како возачи треба да правилно очисте аутомобиле након снежних падавина, али и како да возе, управљају и понашају се у саобраћају.

05. 01. 2026. у 19:27

Коментари (0)

ШОК! КК Црвена звезда остала без тренера који их је водио у победи против Фенербахчеа у Истанбулу