УХАПШЕН НА ДЕЛУ СА ПЛЕНОМ: Мушкарац покушао да покраде механичарску радњу
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду брзом и ефикасном акцијом ухапсили су К. Н. (1998) у тренутку извршења кривичног дела тешка крађа.

Фото Илустрација / Б. Субашић
Он се терети да је данас на територији Палилуле, уз употребу подесног алата, отворио механичарску радњу и потом из ње спаковао алат, након чега га је полиција ухапсила, саопштио је МУП.
По налогу Првог основног јавног тужилаштва у Београду осумњичени је саслушан за још три крађе и једну тешку крађу које је починио у претходном периоду на територији Палилуле, па ће против њега бити поднета одговарајућа кривична пријава.
Пошто је за осумњиченим претходно била расписана потрага, по наредби судије за прекршајни поступак, осумњичени је спроведен на издржавање казне затвора у трајању од 50 дана.
Препоручујемо

УКРАЛИ И ПОГРЕБНО ВОЗИЛО: Приведен младић због више тешких крађа, за другим се трага
19. 03. 2021. у 18:38

ШОЈГУ УПОЗОРАВА: Тај потез би могао довести до трећег светског рата
СЕКРЕТАР Савета безбедности Русије Сергеј Шојгу упозорио је да би увођење мировњака на историјске територије Русије могло довести до трећег светског рата.
24. 04. 2025. у 19:46

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

НИ ЛАУШ НИЈЕ ПРИМЕТИО ДО КРАЈА СНИМАЊА: Најлуђа грешка из "Боја на Косову"
ЛАУШЕВИЋ је о снимању филма "Бој на Косову" писао у књизи "Година прође, дан никад".
28. 04. 2025. у 10:32
Коментари (0)