АНУ УБИО ПОЛИЦАЈАЦ?! Језив злочин потресао Ваљево - Још траје потрага за убицом
ПУЦАЊ у праскозорје, који је јуче око 5.30 запарао тишину у ваљевском насељу Пети пук, био је кобан по Ану Илић (34), мајку двоје деце.

Фото: Б. П.
Њу је, испред зграде у којој је становала, како се сумња, хицем из пиштоља убио мушкарац чији идентитет још није саопштен, али се незванично сазнаје да је реч о полицајцу који је са њом раније био у емотивној вези, а коме је због породичног насиља изречена забрана приласка. Како сазнајемо, ваљевска полиција интензивно трага за њим.
У згради у насељу Пети пук, недалеко од стадиона у овом делу Ваљева, Илићева је живела протеклих неколико месеци са петогодишњим сином из првог брака, који је у том тренутку био у стану са својом баком. Ћерка, ученица основне школе, живи са оцем. Сазнајемо да је Ана јуче кренула на посао у фабрику "Горења", где је била запослена, а убица, који је очигледно знао за њено кретање, чекао је у заседи и након убиства побегао је у непознатом правцу.

Фото: Друштвене мреже
- Станарка из зграде у којој је становала Ана чула је пуцањ и кроз прозор је угледала мушкарца који се журно удаљава, али није могла да полицији пружи било какав опис - сазнајемо из извора блиског истрази. - Екипа Хитне помоћи затекла је испред зграде жену у локви крви, која је лежала непомично, али су лекари могли само да констатују смрт. Већ је била издахнула. Бившег емотивног парнера, који је осумњичен за убиство, два пута је пријавила за прогањање и физичко малтретирање, због чега му је била изречена условна осуда, као и забрана приласка и комуницирања.
ПОТРАГА
ПОЛИЦИЈА је осумњиченог више пута тражила на адресама на којима је познато да уобичајено борави, али га није пронашла. На месту убиства није пронађено оружје, које је осумњичени очигледно понео са собом. За њим је расписана полицијска потрага.
Препоручујемо

ОВО ЈЕ АНА КОЈА ЈЕ УБИЈЕНА У ВАЉЕВУ: Пошла је на посао - убица је знао куда се креће
17. 05. 2021. у 14:20

УБИЦА АНУ ЧЕКАО У ЗАСЕДИ: Жена пронађена у локви крви, издахнула на лицу места!
17. 05. 2021. у 13:30

ЛАЗАРА ИЛИЋА ИЗРУЧУЈУ СРБИЈИ! Осумњичен да је ликвидирао Александра Шарца у “Ушћу”
18. 05. 2021. у 08:52

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

"ОЛ СТАР" СЕ МЕЊА ИЗ КОРЕНА, Никола Јокић ће добити прилику да заблиста као никада! (ВИДЕО)
НБА лига је донела одлуку да из корена промени формат "ол-стар" меча, потврдио је комесар лиге Адам Силвер.
04. 06. 2025. у 21:50

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)