КЉУЧНИ ДОКАЗ ТРАГЕДИЈЕ: Власница кафане испред које је убијен Алекса Стојменовић признала да је сакрила снимке
19. 05. 2021. у 17:59
КАКО "Новости" сазнају, полиција је данас ухапсила Ј.Р.К. (39) власницу кафане "Оаза" испред које је претучен Алекса Стојменовић.
Повезане вести
НОВОСТИ САЗНАЈУ: Ухапшени младићи због кобне туче на пунолетству у којој је страдао Алекса (26)
Припадници Министарства унутрашњих послова у Нишу, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Нишу, интензивним радом, идентификовали су и ухапсили О. П. (2003) из Алексинца због постојања основа сумње да је извршио кривично дело тешка телесна повреда са смртним исходом.
19. 05. 2021. у 10:33
КАМЕРЕ У РЕСТОРАНУ НИСУ РАДИЛЕ: Смрт Алексе Стојменовића (25) још мистерија, сведоци кажу - помодрео је, покушали смо да му извучемо језик!
НИ након што су саслушани гости, али и младићи који се се у недељу око 20 сати потукли на прослави 18. рођендана у једној алексиначкој кафани, још није познато шта је било кобно по живот Алексе Стојменовића (25), који је без свести пронађен испред локала, а само неколико сати касније преминуо у Клиничком центру Ниш.
19. 05. 2021. у 09:00
СУНЦЕ МОЈЕ, КО ЋЕ САДА КУЋУ ДА МИ ОТВАРА: Бака Алексе Стојменовића кроз јецаје поручује - и код Вучића ћу да идем ако треба
АЛЕКСИНЧАНИН Алекса Стојменовић (26) преминуо је јутрос у нишком клиничком центру од последица повреда које је задобио под још неразјашњеним околностима на рођенданском слављу у једном ресторану у Алексинцу.
17. 05. 2021. у 22:04
АЛЕКСА ПРЕ СМРТИ ОБЈАВЉИВАО ФОТОГРАФИЈЕ СА СЛАВЉА: Страдали младић из Алексинца био је спортиста и омиљен у друштву (ФОТО)
СИНОЋЊА туча која се догодила на прослави 18. рођендана у једном алексиначком ресторану, кобно се завршила по младића Алексу С. (26), који је преминуо ноћас у КЦ Ниш од задобијених повреда под за сада још неразјашњеним околностима.
17. 05. 2021. у 12:47
ПРЕМИНУО ЗБОГ ТЕШКИХ ПОВРЕДА ГЛАВЕ - Алексина рођака: Дошло је до сукоба, након чега је он избачен из ресторана на плочник
МЛАДИЋ Алекса Стојменовић (26) претучен је насмрт на прослави 18. рођендана у Алексинцу.
17. 05. 2021. у 12:02
Најновије из рубрике
ТЕЛО ЧОВЕКА БИЛО У СТАНУ ТРИ МЕСЕЦА: Станари осећали смрад, мислили да је смеће - Хорор у Малом Мокром Лугу
МУШКАРАЦ стар око 65 година, чији идентитет за сада није познат, пронађен је мртав у стану у Малом Мокром Лугу.
12. 02. 2026. у 22:19
ИМА МРТВИХ У СТРАВИЧНОЈ НЕСРЕЋИ У КОВИНУ: Полиција одмах реаговала
ПОГИНУО је мотоциклиста у тешкој саобраћајној несрећи у Гају код Ковина.
12. 02. 2026. у 21:28
УХАПШЕН МЛАДИЋ СА ПОТЕРНИЦЕ У БЕОГРАДУ: Македнонац усмртио жену, па побегао за Србију, следи му изручење
У Београду је ухапшен Саит Саитов (18), осумњичен да је аутомобилом прегазио жену у Северној Македонији, која је од повреда преминула, а потом побегао из земље, саопштило је данас Министарство унутрашњих послова Северне Македоније.
12. 02. 2026. у 21:24
ПРВИ МЕТАК ЛУКЕ БОЈОВИЋА Упуцао Михајла Дивца: "Срамота шта је урадио, али га разумем - много се уплашио! То је његов пораз, не мој"
МИХАЈЛО Дивац, један од најопаснијих криминалаца деведесетих, био је страх и трепет у целом Београду, није се плашио и ишао је "директно на цев". На данашњи дан, 12. фебруара, пре 31 године у Београду је убијен један од најопаснијих криминалаца тог времена Михајло Дивац (28). Страдао је испред хотела "Путник" од метка у леђа. Преживео је све и свашта, укључујући и хице у стомак и експлозију бомбе, а ликвидиран је у 28. години због - мрког погледа.
12. 02. 2026. у 21:24
КАМИОНЏИЈА (34) ИЗ СРБИЈЕ ПОГИНУО У АМЕРИЦИ: Иза себе оставио супругу и два сина
Србин Александар Цонић (34) из Чикага погинуо је у тешкој саобраћајној несрећи возећи камион на аутопуту И-75 у Џорџији.
12. 02. 2026. у 20:56
Sima
19.05.2021. 19:44
Zatvoriti kafanu i oduzeti PIB. takvim postupkom poslati poruku svima koji se ovako ponasaju.