ХИМНА ЉУБАВИ: Концет на великој сцени националног театра
28. 05. 2021. у 06:00
КОНЦЕРТ сопрана Снежане Савичић Секулић и Александре Стаменковић и камерног састава оркестра Опере Народног позоришта, под називом "Химна љубави", биће одржан вечерас од 19.30 на Великој сцени националног театра.
Повезане вести

БАЈАГА НА "ТАШМАЈДАНУ": Рокери заказали велики концерт 16. јула на београдском стадиону, на свирку само уз негативан тест на корону
БАЈАГА и "Инструктори" заказали су велики београдски концерт за 16. јул на "Ташмајдану".
18. 05. 2021. у 11:15

НИКАД СЕ НИЈЕ ОПОРАВИО: Животна драма Ђорђа Марјановића, мождани удар доживео на концерту Лепе Брене у Аустралији
ЂОРЂЕ Марјановић, легендарни певач, преминуо је у току дана од последица вируса корона.
15. 05. 2021. у 20:15

КОНЦЕРТ МЛАДИХ УМЕТНИКА: Зрењанински камерни оркестар наступао након више од пола године
ПРВИ овогодишњи концерт Зрењанинског камерног оркестра одржан је у Културном центру у Зрењанину и то је прво концертирање након више од пола године.
14. 05. 2021. у 16:04 >> 16:07

ПОНОВО КОНЦЕРТИ У БЕОГРАДУ: Под овим условима ћете моћи да идете на масовна окупљања
ГРАД Београд даће логистику Републичком фонду за здравствено осигурање који ће заједно са Медицинским факултетом и свим релевантним учесницима реализовати један контролисани експеримент, попут оних који су урађени у Барселони, Амстердаму и у другим градовима.
11. 05. 2021. у 19:11

СЛЕДЕЋИ ПУТ ПЕВАМО НА СРПСКОМ ЈЕЗИКУ: Руски хор "Турецки" поводом Дана победе наступио на Тргу републике (ФОТО)
ОСНИВАЧ ансамбла и хора "Турецки" Михаил Турецки изјавио је вечерас, пред концерт поводом Дана победе, да ће следећи пут у Београду "Песме јединстава и победе", које изводе на седам језика, певати и на српском.
08. 05. 2021. у 20:59
Најновије из рубрике

ЗОРАН МИ ЈЕ БИО "НАЈБОЉА ДРУГАРИЦА": Сећање глумице Мире Бањац, на колегу Радмиловића, четири деценије после његове смрти
ДВА позоришна лика заувек ће имати лице истог глумца: Радована Трећег и краља Ибија, и после пола века, публика ће "видети" као Зорана Радмиловића (1933-1985).
21. 07. 2025. у 11:14

САНКЕ ВРЕДНЕ ГОТОВО 15 МИЛИОНА ДОЛАРА: На аукцији америчке куће "Херетиџ", рекордна цена за реквизиту из "Грађанина Кејна" Орсона Велса
МЕЂУ предметима који су били део филмске историје, на аукцији америчке куће "Херетиџ", завршеној у четвртак, рекордну цену су постигле санке коришћене у једном од најбољих филмова свих времена, чувеном "Грађанину Кејну" Орсона Велса из 1941. године.
20. 07. 2025. у 18:31

У СТИЛУ МИЛЕНЕ ПАВЛОВИЋ БАРИЛИ: Дани италијанске културе у склопу Вршачког лета
ДАНИ италијанске културе обележиће овогодишњу манифестацију Вршачко културно лето, а од 17. до 31. јула, заједнички их организују Културни центар Вршац и Италијански институт за културу у Београду.
18. 07. 2025. у 16:56

НОВА ЛИКОВНА КОЛОНИЈА НА 57. "ГРОЧАНСКИМ СВЕЧАНОСТИМА": На изложби "У сусрет трајању" у "Ранчићевој кући", радови са протходне манифестације
КРАЈЕМ следеће недеље у "Ранчићевој кући" у Гроцкој, биће отворена изложба "У сусрет трајању" , на којој ће бити престављени радови са прошлогодишње Ликовне колоније.
18. 07. 2025. у 16:41

СТИЖЕ НОВАЦ У БАЈИНУ БАШТУ: Конкурсом „Градови у фокусу“ опредељено више од 30 милиона динара за завршну фазу Дома ћирилице
ОПШТИНА Бајина Башта добија у оквиру програма „Градови у фокусу“ ове године 33,3 милиона динара за завршну фазу реализације Дома ћирилице у објекту некадашње школе у Рачи - првог националног музеја у Србији посвећеног ћирилици као делу нематеријалне културне баштине.
18. 07. 2025. у 16:25
Коментари (0)