ИЗЛОЖБА МИЛИЋА ОД МАЧВЕ У КЦ Градишка: У поставци до сад невиђени цртежи
ИЗЛОЖБА цртежа Милића од Мачве биће отворена сутра (среда) у Културном центру Градишка. Гостима ће се обратити министарка културе Маја Гојковић, Тања Ђаковић, помоћник министра за културу у влади Републике Српске, принцеза Јелисавета Карађорђевић и организатор изложбе Душанка Суботић Хомен.

Фото Б. Ђорђевић
Изложбу чине тридесетак цртежа Лепенског вира који указују на традицију изгубљене цивилизације.
Настали су шездесетих година, а рађени у оловци и тушу. Поставка о стваралаштву Милића представља посебност и даје изложби ексклузивност имајући у виду да поједини цртежи никада нису излагани.

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (1)