"ЦРВЕНКАПА" ПОЧИЊЕ СЕЗОНУ НА ОТВОРЕНОМ: Прва представа "Малог театра под великим звездама" у Бањалуци
ИЗВОЂЕЊЕМ представе "Црвенкапа" Дечје позориште Републике Српске у Бањалуци, у суботу 14. августа, отвориће овогодишњу сезону "Малог театра под великим звездама".

Дечје позориште РС
Из позоришта поручују да играњем "Црвенкапе" на отвореном, у дворишту здања за најмлађе, театар наставља свој рад после летне паузе.
Иначе, амбијент "Малог театра под великим звездама" обогаћен је дечјим цртежима које су прошле године осликали полазници Школе цртања и сликања "Драгаш". На дворишној сцени Дечјег позоришта РС, после овог викенда представе ће се и убудуће играти "под ведрим небом" (током августа и септембра),али четвртком и петком. Репертоарска извођења задржавају свој термин на Великој сцени, суботом и недељем у 11 и 19 часова.

ВЕЛИКА ПРОМЕНА У ШКОЛАМА У СРБИЈИ: Од данас ништа неће бити исто, односи се на родитеље
РОДИТЕЉИ школараца у Србији од данас добијају аутоматска звучна обавештења када наставник у електронски дневник упише изостанак детета са часа или нову оцену. Мада су деца годинама налазила начине да не кажу родитељима баш сва дешавања у школи, то сада више неће бити могуће.
17. 04. 2025. у 11:29

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОТВОРЕН ХРИСТОВ ГРОБ Ево шта су нашли: "Колена су ми клецала, нисам то очекивао - вековима је био затворен" (ВИДЕО)
"АПСОЛУТНО сам задивљен. "
19. 04. 2025. у 08:39
Коментари (0)