ВЕСТ О ЛАНЕТОВОЈ СМРТИ ОДЈЕКНУЛА РЕГИОНОМ: Сви медији бивше Југославије са пијететом извештавају о смрти великана
МЕДИЈИ у региону са великим пијететом извештавају о смрти славног глумца Милана Ланета Гутовића описујући га као легендарног глумца на простору некадашње Југославије

Фото: Танјуг/Филип Краинчанић
Загребачки Јутарњи ист известио је о смрти глумца наводећи да је „његово појављивање у серијама и филмовима било гаранција велике гледаности, а да је за себе говорио да није забаван као на сцени“.
Хрватска радио-телевизија пише да му је највећу славу донела улога Срећка Шојића у "Тесној кожи", а да је исти лик заиграо у "Белој лађи".
- Захваљујући глумачком таленту Милана Гутовића била је то једна од најгледанијих ТВ серија - пише на сајту ХРТ.
Вечерњи лист подсетио је да је Гутовић пре неколико година с једном представом гостовао у Загребу. У тексту се наводи како је тада дао један од ретких интервјуа за магазин Супер Мила, где је говорио како му је жао што није волео неку Загрепчанку.
О смрти легендарног глумца сарајевско Ослобођење на свом сајту има текст под насловом „Велика туга“.
Препоручујемо

"БИО СИ МОЈА ЈУТАРЊА КАФА": Емотивни опроштај Милене Васић од Ланета Гутовића (ФОТО)
25. 08. 2021. у 22:19

"ДА РЕМИЗИРАМО": По овим репликама ћемо се сећати Ланета Гутовића у улози Срећка Шојића
25. 08. 2021. у 20:49

ШОЈГУ УПОЗОРАВА: Тај потез би могао довести до трећег светског рата
СЕКРЕТАР Савета безбедности Русије Сергеј Шојгу упозорио је да би увођење мировњака на историјске територије Русије могло довести до трећег светског рата.
24. 04. 2025. у 19:46

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

НИ ЛАУШ НИЈЕ ПРИМЕТИО ДО КРАЈА СНИМАЊА: Најлуђа грешка из "Боја на Косову"
ЛАУШЕВИЋ је о снимању филма "Бој на Косову" писао у књизи "Година прође, дан никад".
28. 04. 2025. у 10:32
Коментари (1)