АУДИЦИЈА ЗА ДВЕ ПРЕДСТАВЕ: У Театру ДКЦН бирају поделу за "Алису у земљи чуда" и "Хтели су много више"
ТЕАТАР ДКЦНС организује у суботу, 25. септембра, у новосадском Културном центру велику аудицију за мале глумце.
ДКЦ Нови Сад
Деца узраста од осам до тринаест година радиће на представи "Алиса у земљи чуда" (по мотивима из истоимене књиге Луиса Керола), а они већи (од петнаест до двадесет пет) на представи "Хтели су много више", по мотивима драме ауторке Милене Деполо.
Из Театру поручују да организују аудицију за оне који воле да имитирају, "уображавају" да су неко други или су стидљиви (а волели би да нису) да дођу у суботу и постану чланови веселе дружине Драмског студија ДКЦНС.
Препоручујемо
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (0)