ФЕСТИВАЛ "НОВОСТИ": "Дан сатире и афоризама" и додела награде "Јован Хаџи Костић" (ВИДЕО)

Биљана Ристивојевић

14. 10. 2021. у 13:00 >> 13:07

ПОВОДОМ рођендана "Вечерње новости" су одлучиле и да разгале своје верне читаоце организујући данас "Дан сатире и афоризама".

ФЕСТИВАЛ НОВОСТИ: Дан сатире и афоризама и додела награде Јован Хаџи Костић (ВИДЕО)

Фото: П. Милошевић

Овом приликом биће уручена и веома угледна награда "Јован Хаџи Костић" за најбољег новинског сатиричара, а читав програм, чији је модератор наш новинар и сатиричар Бојан Љубеновић, можете пратити на нашем порталу.

Награда носи име легендарног Јована Хаџи Костића, аутора чувеног "Трна" (Тако Рећи Незванично). У овој рубрици за три деценије објавио је безмало 60.000 убојитих мисли и осврта који су се, по правилу, препричавали и цитирали.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

СИМБОЛ ВРЕДНОСТИ: ВИП Инвестиционо Злато 25 година помаже клијентима да осигурају своју финансијску стабилност