МИЛИЦА МИЛША У СУЗАМА ЗБОГ МАРКА ЖИВИЋА: Ја ово више не могу да поднесем
ГЛУМАЦ Марко Живић преминуо је у 49. години након што је хоспитализован пре десетак дана када је откривено да има коронавирус.
Фото: Принтскрин ТВ Прва
Вест о прераној смрти Марка Живића потресла је како цео глумачки свет, тако и Србију, која се уздала да ће глумац поред бројних недаћа које су га снашле у животу пребродити и ову опаку и смртоносну болест која је узела његове бројне колеге.
Фото: В. Данилов
Многи глумци не могу себи да дођу након вести о смрти, а једна од њих је и Милица Милша која је познавала глумца преко 20 година.
- Ја ово више не могу да поднесем да одлазе колеге и пријатељи. Са Марком сам радила у истом позоришту, знали смо се преко 20 година. Не знам шта да вам кажем, не могу да се померим колико ми је тешко. Био је диван човек, диван колега и одличан глумац. Све ми је ово језиво - рекла је скрхана Милица за Ало!, а Милицин супруг, Жарко Јокановић такође не може да се помири са чињеницом да Живића више нема.
- Збогом Марко...Прерано... Претужно - написао је Жарко на свом Инстаграму.
Глумац Марко Живић преминуо је у 49. години након што је хоспитализован пре десетак дана када је откривено да има коронавирус. Живић је већ три недеље био на болничком лечењу, пре недељу дана је кисеоник примао преко маске, међутим, доктори су ипак сада морали да га интубирају.
Препоручујемо
НИКАДА СЕ НИЈЕ ИСПУНИЛА: Марко Живић је имао једну жељу - ево како је о њој говорио
14. 10. 2021. у 20:02
ОВО ЈЕ БИВША ЖЕНА МАРКА ЖИВИЋА: Водитељка је била уз њега у најтежим тренуцима
14. 10. 2021. у 19:48
ПО ОВОМЕ ЋЕМО ПАМТИТИ МАРКА ЖИВИЋА: Глумац је иза себе оставио много успешних пројеката
14. 10. 2021. у 19:39
БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)
ВЛАДИМИР Зеленски највероватније користи дрогу, све што говори је манипулација или лаж и представља највећу препреку миру и опстанку Украјине, изјавила је Јулија Мендел, бивши прес-секретар украјинског председника.
12. 05. 2026. у 14:48
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)