ПОСЛЕДЊА ОБЈАВА МАРКА ЖИВИЋА: Поносно је поделио са свима радосну најаву (ФОТО)
14. 10. 2021. у 20:28
ГЛУМАЦ Марко Живић преминуо је данас у 49. години живота након борбе са корона вирусом.
Повезане вести
МАРКО ЖИВИЋ ЈЕ ПРЕЖИВЕО БОРБУ СА КАРЦИНОМОМ: Ноћу плачеш јер си везан за кревет, али сам устајао, шетао ходником и глумио Рокија Балбоу
ГЛУМАЦ Марко Живић (49) преминуо је данас од вируса корона.
14. 10. 2021. у 19:47
ПО ОВОМЕ ЋЕМО ПАМТИТИ МАРКА ЖИВИЋА: Глумац је иза себе оставио много успешних пројеката
ПРЕМИНУО је глумац Марко Живић.
14. 10. 2021. у 19:39
ПРЕМИНУО МАРКО ЖИВИЋ: Глумац изгубио битку са короном
ГЛУМАЦ Марко Живић преминуо је у 50. години након што је хоспитализован пре десетак дана када је откривено да има коронавирус.
14. 10. 2021. у 19:31
Најновије из рубрике
НАШЕ КУЛТУРНО БЛАГО САЧУВАНО ОД ЗАБОРАВА: Дело Уроша Предића "Свети Георгије" први пут изложено у Србији у Галерији Матице српске
Српска Атина и Сентандреја, бастиони културе пречанских Срба, још једном су ојачале своје вековима снажне везе. Овога пута то је учинио велики Урош Предић и његово до сада не излагано дело Свети Георгије из 1902. године.
22. 06. 2026. у 18:18
ФАНТАСТИЧНИ СВЕТ ПРЕДАЊА: Сликарка Јулија Дашић, која живи и ствара у Француској, обједињује три културе
Има ли ишта природније и изазовније, него да спојите надреализам и митологију, ако вас краси српско, грчко и француско порекло?
22. 06. 2026. у 18:18
ГРАД НА ВЕТЕРНИЦИ У ЗНАКУ ДЕВЕТЕ УМЕТНОСТИ: Лесковачка школа стрипа спремна за овогодишњу 28. Балканску смотру младих стрип аутора
Овогодишња 28. Балканска смотра младих стрип аутора обухвата чак тридесет разних догађаја на више локација у Лесковцу, укључујући и шест великих изложби. Тако богатим програмом овај фестивал, са најдужом традицијом на Балкану, поново потврђује статус једне од најдинамичнијих манифестација у Србији.
22. 06. 2026. у 13:29
ВЕСНА НОВАКОВИЋ ЗА "ТВ НОВОСТИ": Новинарство је и страст и радозналост, а мамац да се вратим нисам могла да избегнем (ФОТО)
ПОСЛЕ више од две деценије рада у информативном програму РТС-а, као новинар, уредник и водитељ, Весна Новаковић постала је једно од нових лица „Београдске хронике“.
19. 06. 2026. у 12:05
АРНО ГУЈОН: Одржали смо премијеру филма о грофу Сави Владиславићу у једном од најстаријих биоскопа у Санкт Петербургу
ДИРЕКТОР Канцеларије за јавну и културну дипломатију Владе Републике Србије Арно Гујон, присуствовао је синоћ у пуној сали биоскопа „Родина“ премијери документарног филма о грофу Сави Владиславићу.
18. 06. 2026. у 13:20
Коментари (1)