КОСТИМ ИЗ ПРЕДСТАВЕ ПОЛОЖЕН У САНДУК: Редитељ Југ Радивојевић открио како колеге испраћају Марка Живића
МАРКО Живић биће сахрањен данас на Новом гробљу у Београду, а редитељ Југ Радивојевић открио је шта су колеге положиле у сандук преминулог глумца.

Фото: Танјуг
- Ми смо Марку костим из представе “Лет изнад кукавичјег гнезда” положили у његов сандук. 27. и 28. августа Марко је одиграо своје последње две представе, наравно “Лет изнад кукавичјег гнезда” у великом стилу пред хиљаду људи, овацијама је поздрављена представа као и он због те улоге коју је маестрално играо - рекао је Југ Радивојевић, а цео говор послушајте изнад и како је Живић провео последње дане.
Марко Живић је рођен у Крушевцу 4. априла 1972. године, завршио је Академију примењених уметности у Новом Саду. Велики успех постигао је у позоришту и на филму.
Такође, њему је 2008. године одстрањен злоћудни тумор који му је тада захватио делове једњака и желуца, глумац је једном приликом поручио да је уз помоћ оптимизма успео да извојева битку.
ПОСЛЕДЊИ ОПРОШТАЈ: Сахрана Марка Живића
Препоручујемо

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (0)