ПРВИ СРПСКИ ФИЛМ НА СВЕТСКОЈ ПЛАТФОРМИ: "Нечиста крв" од 17. јануара на "Нетфликсу"
НА водећој филмској платформи "Нетфлик", од 17. јануара биће и филм "Нечиста крв - Грех предака", објавио је данас Филмски центар Србије. Енглески назив прошлогодишњег српског хит-филма, у режији Милутина Петровића биће "Bad blood". То ће уједно бити и прво остварење на српском језику, које ће бити доступно на "Нетфликсу".
Фото: Јутјуб принтскрин/This and That Productions
"Нечиста крв" прати причу о Хаџи Трифуну, угледном српском трговцу, који покушава да очува мир са турским властима, али и одржи свој углед и утицај у Врању, важној турској варошици у близини границе са ослобођеном Србијом.
Главне улоге у филму тумаче Драган Бјелогрлић, Анђела Јовановић, Катарина Радивојевић, Феђа Штукан, Нела Михаиловић...
Препоручујемо
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо
УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.
20. 04. 2026. у 20:41
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Колику пензију има Ангела Меркел? Бројка ће вас изненадити! А то није крај - једна ствар донела јој богатство
АНГЕЛА Меркел у пензији живи боље него икад!
20. 04. 2026. у 12:46
Коментари (0)