БРАНКА ЋЕ ПОЧИВАТИ У АЛЕЈИ ЗАСЛУЖНИХ ГРАЂАНА: Градоначелник Шапић прихватио иницијативу ЈДП

С.В.

08. 02. 2023. у 14:25

СЛАВНА глумица Бранка Веселиновић, која је преминула данас у 105. години, биће сахрањена у Алеји заслужних грађана.

БРАНКА ЋЕ ПОЧИВАТИ У АЛЕЈИ ЗАСЛУЖНИХ ГРАЂАНА: Градоначелник Шапић прихватио иницијативу ЈДП

Фото: П. Милошевић

Иницијативу да се на овај начин ода пошта легендарној уметници поднело је Југословенско драмско позориште, а градоначелник Београда Александар Шапић дао је сагласност на овај предлог.

Време и датум сахране и комеморације биће накнадно саопштени.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита

ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита

ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.

18. 12. 2025. у 16:38

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (1)

ХАОС: Чувени фудбалер паузирао каријеру да би био уз болесну супругу, а она га - ПРЕВАРИЛА!