РИМСКИ АУТОРИ- ХИТ У БЕОГРАДУ: Стручно вођење током последњег дана изложбе "Нове тенденције '60" у СКЦ-у

М.А.К.

26. 12. 2023. у 15:19

У ПОСЛЕДЊЕ две недеље изложбу "Нове тенденције '60" галерији Студентског културног центра, посетило је више хиљада људи, а међу тридесетак изложених радова уметника из различитиг делова света који су током седме деценије прошлог века радили у Риму, има и неколико радова наше светски реномиране Мире Бртке.

РИМСКИ АУТОРИ- ХИТ У БЕОГРАДУ: Стручно вођење током последњег дана изложбе Нове тенденције 60 у СКЦ-у

Фото промо

Последњег дана поставке, у четвртак 28. децембра у периоду између 17 и 19 часова, биће организовано дружење и разговор са представницима Фондације Мира Бртка, као и стручно вођење.Изложбу, иначе, прати каталог посвећем свим изложеним ауторима ауторима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИЈЕ НИ КУПИЛА КАРТУ, НА ПЛАЖИ ЈОЈ ПОНУДИЛИ БЕСПЛАТНУ ВОЖЊУ: Нови детаљи трагичне смрти Новосађанке у Будви

НИЈЕ НИ КУПИЛА КАРТУ, НА ПЛАЖИ ЈОЈ ПОНУДИЛИ БЕСПЛАТНУ ВОЖЊУ: Нови детаљи трагичне смрти Новосађанке у Будви

ТИНЕЈЏЕРКА је, како каже њен близак пријатељ, била девојка пуна живота, имала је много планова за будућност, а тек је имала 19 година, и цео живот је био пред њом, а сада је читава њена породица завијена у црно.

30. 05. 2025. у 14:42

УЧЕНИЦИ БИЛИ ЗАБЕЗЕКНУТИ: Шта је наставница обукла - одмах је сликали, фотке су обишле свет

УЧЕНИЦИ БИЛИ ЗАБЕЗЕКНУТИ: Шта је наставница обукла - одмах је сликали, фотке су обишле свет

НАСТАВНИЦА Вероника Дукју потрудила се да визуелизује своју лекцију из анатомије. Њен потез одушевио је хиљаде корисника друштвених мрежа, на којима су се прошириле фотографије са њеног часа.

04. 06. 2025. у 10:42

Коментари (0)

Од разбибриге до педесет милиона и куће на мору: Увек сам мислила да су те карте намештене