МУЗИЧКО ПУТОВАЊЕ: Концерт Татјане Ступак у Руском дому у Београду
КОНЦЕРТ руске пијанисткиње Татјане Ступак, лауреата престижних међународних такмичења, под називом "Музичко путовање" на програму је 15. фебруара Руског дома у Београду.

фото промо
Под овим симболичним називом пијанситкиња ће повести публику кроз различите музичке епохе, те ће се тако на репертоару наћи дела Моцарта, Хајдна, Бетовена, Грига, Вердија, Офенбаха, Кулау, Хелера и композиције савремених аутора из Аустралије, Индије, Јапана и Пољске. Такође, чуће се традиционалне кинеске мелодије и музички хитови са филмског платна.
Специјални гости концерта биће лауреати међународних такмичења - Јелена Соскова, колоратурни сопран и Софија Кантер, виолина. На истом концерту наступиће и ученици музичке школе Татјане Ступак, прве руске музичке школе на Кипру.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)