КОНЦЕРТНА ТУРНЕЈА ЈОВАНА КОЛУНЏИЈЕ: Познати виолиниста широм Србије изводи дела Леклера, Крајслера, Сен-Санса
ПОД покровитељством Министарства културе Републике Србије, у организацији Установе културе Гварнеријус, наш прослављени виолиниста Јован Колунџија одржаће концертну турнеју по градовима Србије.
фото Н.Бабић
Први концерт на турнеји заказан је за уторак, 15. октобра, у Крушевцу, а следе насупи у Великој Плани, Сремској Митровици, Крагујевцу и Ужицу. Маестра ће на клавиру пратити Катарина Хаџи-Антић Татић, док ће публика имати прилику да ужива у композицијама Леклера, Крајслера, Сен-Санса.
И ове године, у намери промовисања младих талената, специјални гости концерата биће најбољи ученици музичких школа градова домаћина.
Препоручујемо
Концерт пијанисткиње Ане Драгосављевић: Градска концертна дворана у Новом Саду
17. 04. 2026. у 11:53
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)