ПРИЧА О ГЛУМЦУ И ГЛУМИ: Монографија о Борису Исаковићу у издању УДУС-а

В.В.С.

06. 11. 2024. у 18:03

УДРУЖЕЊЕ драмских уметника Србије у уторак, 12. новембра, у Музеју позоришне уметности Србије представиће монографију о глумцу Борису Исаковићу.

ПРИЧА О ГЛУМЦУ И ГЛУМИ: Монографија о Борису Исаковићу у издању УДУС-а

фото промо

"Прича о Глумцу и Глуми" аутора Александра Милосављевића, театролога и публицисте, објављена је у едицији посвећеној добитницима "Добричиног прстена" - награде за животно дело која је 2022. додељена овом изузетном уметнику.

У програму представљања монографије учествоваће Воја Брајовић, Егон Савин, Павле Пекић, Борис Исаковић и аутор.

Објављивање књиге финансијски су подржали Министарство културе Републике Србије и Покрајински секретаријат за културу, јавно информисање и односе с верским заједницама - Сектор за савремено стваралаштво.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар орешника и сармата може да уништи читав НАТО у Европи

РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи

КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).

13. 05. 2026. у 12:29

Коментари (0)

ШОК У СВЕТУ ТЕНИСА! Након Јаника Синера, пала још двојица тенисера на клостебол