И ЗАЈЕЧАРСКИ ТЕАТАР НА ФЕСТИВАЛУ ПОБЕДНИКА: „Чеховљева соба“ у Раковици

НА 17. „Фестивалу победника фестивала 2024“, који се од 22. до 27. новембра одржава у организацији Центра за културу и образовање Раковица, представиће се и зајечарски театар.

И ЗАЈЕЧАРСКИ ТЕАТАР НА ФЕСТИВАЛУ ПОБЕДНИКА: „Чеховљева соба“ у Раковици

Фото: Позориште "Зоран Радмиловић"

На „Фестивалу победника фестивала“ и ове године биће представљена најуспешнија позоришна остварења из Србије, међу њима и представа „Чеховљева соба – сезона прва“ Народног позоришта Тимочке Крајине – Центар за културу „Зоран Радмиловић“ из Зајечара.

Реч је о представи по мотивима прича Антона Павловича Чехова, у адаптацији Уне Ђелошевић и Николе Завишића, који је и редитељ представе.

У представи играју: Наташа Петровић, Габријел Бећаревић, Ивана Бартуњек, Бранислав Мијатовић, Вујадин Милошевић, Викторија Арсић, Јелена Рајић, Ана Бретшнајдер, Милош Танасковић и Марија Станковић. Чланови зајечарског позоришног ансамбла осим што глуме, певају и свирају.

Ову представу ће уочи фестивала још једном бити у прилици да виде Зајечарци и то у четвртак, 21. новембра.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋЕВА ИЗЈАВА УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Брује о ономе што је рекао британском новинару у лице

ВУЧИЋЕВА ИЗЈАВА УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Брује о ономе што је рекао британском новинару у лице

ИЗЈАВА председника Србије Александра Вучића коју је дао британском новинару Алистеру Кембелу у подкасту "Остало је политика" ударна је вест у руским медијима.

27. 04. 2026. у 22:03

Коментари (0)

УФЦ Октагон први пут стиже у Београд! Америка и Србија сарађују! Историјски ММА тренутак - све што треба да знате о предстојећем спектаклу