ОДУСТАО ОД УЛОГЕ ЗБОГ 100 ДИНАРА: Лане Гутовић је требало да игра у серији "Срећни људи" (ВИДЕО)

Novosti online

30. 11. 2024. у 19:02

ГЛУМАЦ Милан Лане Гутовић преминуо је 2021. године на Војномедицинској академији после тешке болести, а оно што је мало познато јесте да је глумац требало да буде део глумачке поделе у серији "Срећни људи", али то се ипак није догодило.

ОДУСТАО ОД УЛОГЕ ЗБОГ 100 ДИНАРА: Лане Гутовић је требало да игра у серији Срећни људи (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин РТС/Милан Лабудовић/илустрација

Наиме, Лане је пре почетка снимања серије одустао до улоге.

- Ја сам тражио један хонорар пре него што је почело снимање 'Срећних људи'. А онда је дошао продуцент и објаснио ми да не може да ми да тај хонорар због неког пореза већ може да ми да 100 динара мање. Е тада сам одустао - испричао је својевремено Гутовић у емисији "ТВ лица као сав нормалан свет" на РТС.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БОРИЋЕМО СЕ ДО КРАЈА И АНЕКТИРАТИ ЈОШ ДВЕ ОБЛАСТИ Кијев открио како су се Руси понашали на преговорима

"БОРИЋЕМО СЕ ДО КРАЈА И АНЕКТИРАТИ ЈОШ ДВЕ ОБЛАСТИ" Кијев открио како су се Руси понашали на преговорима

ШЕФ руске делегације на разговорима у Истанбулу Владимир Медински рекао је током преговора у Истанбулу да је Русија спремна да се бори до краја против Украјине, као и да ће "анексирати Сумску и Харковску област", изјавио је заменик украјинског министра спољних послова Сергеј Кислица који је учествовао у преговорима 16. маја.

18. 05. 2025. у 09:44

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).

18. 05. 2025. у 09:54

Коментари (0)

Yандеx Србија уводи праћење јавног превоза уживо у Београду