Pa kada je Svetlana Bojkovic bila na protestima onda sta reći.
Cela Srbija je Svetlija otvorenija Zdravija
I Modernija od kako je Vučiç na Vlasti. Sto Svi Nepitaju Djilasa I njegove drugare iz Partije .
Da svi Znamo šta bi oni Izgradili uradili za Glumce Studente Penzionere I ostale Gradjane.
A ne samo se Izlazi na ulicu .A ali Zasto sta Opozicija nudi
To Bože Bolje .
A ne samo Šuškati Narod na Proteste I onda ih Tući Narod po Ulici jer nisu sa Opozicijom na Protestu.
To je cela netalentovana vojska dece isto prosecno netalentivanih roditelja koji su sami kao prosecni ucenici i ne procitavsi par knjiga dospevali preko veza i sistema "daj pomozi mom detetu" u tu bransu kao takvi nisu sposobni da budu elita drustva ,u vecini su , a svaki dan sve i gori, zaneseni nezasluzenom paznjom cak pogubniji od realiti zvezda jer su ovi bar znaju sta su i ko su..Uglavnom , deca i mladi koji svoj jezik vole , kojinsu knjige citali, osecaj da nesto iskazu imali, patriote prema svojoj zemlji , ti nemaju nikakve sanse sa ovim zutim mravima, situacija postaje beznadezna.
Брижљиво одабраном изложбом, француски национални центар за културу и уметност "Жорж Помпиду", познатији широј јавности као "Бобур", опростиће се од публике на дужи низ година због реновирања.
СВЕТОСАВЉЕ је много више од религиозног осећања, оно је и геополитички поглед на свет и културна, правна, морална и просветна пракса који су српском народу дали идентитет и омогућили стварање државе на опасном простору сучељавања највећих светских сила и њихових универзалистичких религија и идеологија.
Поновно упознавање и разумевање дела и завета српског светитеља - модернизатора је једини начин да се српски народ спасе са руба биолошког и идентитетског опстанка, суштинска је порука књиге "Геополитика Светосавља" проф. др Љубише Деспотовића у издању Архива Војводине и Института за политичке студије, у коме је аутор научни саветник и председник Научног већа.
СМЕХ који изазивају неуки позориштанци Иве Брешана, а неки и врло превејани преваранти и лопуже, док се за лову од државе "културно уздижу", данас је потпуно другог квалитета од премијере "Представе Хамлета у селу Мрдуша Доња", седамдесетих прошлог века.
ВИТАЛИЈА Бузујева, руског редитеља, затичемо у монтажи где са екипом филмских радника, финишира документарни филм који ће руској јавности у години обележавања осам деценија од велике победе у Отаџбинском рату представити размере страдања Срба у 20. веку. Тема није нова, али приступ и технике које Бузујев користи, интуиција која га води и дубоко познавање српског питања, његову документаристику стављају у ред уметничких достигнућа светских кинематографа.
Коментари (3)