СТИХОВИ ЗА ОПРОШТАЈ: Очајни Димитрије Бјелица песмом се опростио од преминуле ћерке
06. 08. 2020. у 16:54
ПОЗНАТИ шаховски мајстор Димитрије Бјелица написао је акростихове за преминулу ћерку Исидору.
Повезане вести
ОСТАЋЕ УПАМЋЕНА ПО СВОМ ИМИЏУ: Ево зашто је Исидора увек носила шешир као модни додатак (ФОТО)
КЊИЖЕВНИЦА Исидора Бјелица, после дуге и тешке болести, преминула је јуче у 52. години. Исидора је преминула у стану својих родитеља на Новом Београду.
06. 08. 2020. у 14:57
ПОТРЕСНА КОЛУМНА НЕБОЈШЕ ПАЈКИЋА О ИСИДОРИ: Моја жена је девојчица која верује у чуда
ИСКОРИСТИЋУ ову колумну да напишем писмо које се надам да Исидора неће читати, јер би се љутила на мене да сам овако отворен према вама. Сам драги Бог зна колико је болова, терапија, игала, отрова, операција претрпела за ове две године - написао је Небојша Пајкић, супруг Исидоре Бјелице, 2015. године у својој колумни, описујући страшну борбу своје жене са најтежом болешћу, у нади да ће се она ипак излечити уз помоћ људи добре воље.
06. 08. 2020. у 11:00
ОДБИЈАМ ДА УМРЕМ У ТИШИНИ: Исидора Бјелица у последњој исповести до детаља описала кроз шта је пролазила у борби са опаком болешћу
ИСИДОРА Бјелица се у последњој исповести присетила се свих тешких момената које јој је живот донео. Том приликом изјавила је да "одбија да се склупча и умре у тишини" чиме је још једном доказала колики је борац била.
06. 08. 2020. у 09:15
ИСИДОРА БЈЕЛИЦА ЈЕ ОВАКО ПРОВЕЛА ПОСЛЕДЊЕ ДАНЕ ЖИВОТА: У њиховој кући је била све до СМРТИ
СПИСАТЕЉИЦА Исидора Бјелица, преминула је данас у 52. години живота.
05. 08. 2020. у 21:52
Најновије из рубрике
"УНИШТАВАЛИ СМО СЕ ОД ВИЊАКА И ИСПУШИЛИ КАМИОН ЦИГАРЕТА": Хопкинс поделио успомене боравка у Јогославији
ЕНТОНИЈА Хопкинса публика најбоље памти по улози Ханибала Лектора у филму "Кад јагањци утихну".
11. 07. 2026. у 14:47
РЕЧ ЈЕ НАШ ОБРАЗ ПРЕД БОГОМ: Награда "Стеван Раичковић" уручена Слободану Ристовићу
ЗА песничку књигу "Завичајна врана" (издавач Удружење књижевника Републике Српске) Слободану Ристовићу (1952) данас је у СКЗ уручена угледна награда "Стеван Раичковић" за најбољу збирку у прошлој години.
10. 07. 2026. у 23:25
"ЈА САМ УМРО ЗАЈЕДНО СА МОЈОМ ЋЕРКОМ И ЖЕНОМ": Живот Ђорђа Кадијевића обележиле породичне трагедије
ВЕЛИКАН југословенске кинематографије, Ђорђе Кадијевић, умро је у 94. години у Београду. Он је иза себе оставио неизбрисив траг и бројна дела, а током живота се сусрео са бројим изазовима.
10. 07. 2026. у 22:30
ПРЕМИНУО ЂОРЂЕ КАДИЈЕВИЋ: Легендарни филмски режисер, познат по филму "Лептирица" и серији "Вук Караџић"
Велики филмски и телевизијски редитељ, сценариста, историчар уметности и ликовни критичар Ђорђе Кадијевић преминуо је 10. јула у Београду у 94. години.
10. 07. 2026. у 21:36
ПЕСНИЧКИ ТАЛЕНАТ ИЗ ВРШЦА: Стефан Кирилов добитник награде „Милован Данојлић“ за поезију
ВРШЧАНИН Стефан Кирилов овогодишњи је добитник престижне књижевне награде „Милован Данојлић“. Награђен је за песничку збирку „Фајронт у Клубу 27“, у издању Удружења књижевника и књижевних преводилаца Панчева.
10. 07. 2026. у 19:11
Коментари (0)