ЗАРАЖЕН 21, ОД 700 ЗАПОСЛЕНИХ: Кризни штаб Народног позоришта о стању у колективу

М. А. К.

03. 11. 2020. у 11:14

ЗБОГ како кажу, "различитих неаргументованих изјава", везаних за број заражених вирусом корона у Народном позоришту, кризни штаб ове институције саопштио је да их је до јуче било - 21, од више од 700 запослених и хонорарних сарадника.

ЗАРАЖЕН 21, ОД 700 ЗАПОСЛЕНИХ: Кризни штаб Народног позоришта о стању у колективу

Фото Танјуг

Тврде и да су од почетка епидемије ковида 19, у марту, у националном театру спровођене све прописане мере заштите.

- Представе драме, опере и балета, као и концерти за новембар изводиће се према постојећем репертоару пратећи тренутну епидемиолошку ситуацију у Народном позоришту у Београду и у Србији - пише у саопштењу, уз подсећање да позоришна публика спада међу најдисциплинованије слојеве нашег друштва.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМПА ПИТАЛИ ДА ЛИ ЈЕ ПУТИН ДИКТАТОР: Амерички председник изненадио одговором

ТРАМПА ПИТАЛИ ДА ЛИ ЈЕ ПУТИН ДИКТАТОР: Амерички председник изненадио одговором

НОВИНАРИ су Трампа питали хоће ли руског председника Владимира Путина означити као „диктатора“, с обзиром на то да је претходно тим речима описао украјинског председника Володимира Зеленског.

24. 02. 2025. у 19:45

Коментари (0)

ХУМАНОСТ ПОД РЕФЛЕКТОРИМА – НОВИ КУЛТУРНИ САДРЖАЈУ У ПРОСТОРУ ФОНДАЦИЈЕ MOZZART