НЕНАД ЈЕЗДИЋ ПРИМЉЕН У КБЦ "ДРАГИША МИШОВИЋ": Глумац има упалу плућа

05. 12. 2020. у 20:42

ГЛУМАЦ Ненад Јездић вечерас је са обостраном упалом плућа примљен у болницу "Драгиша Мишовић".

НЕНАД ЈЕЗДИЋ ПРИМЉЕН У КБЦ ДРАГИША МИШОВИЋ: Глумац има упалу плућа

Фото: Новости

Како сазнајемо од ПР службе глумца, он је тренутно стабилно и он није животно угрожен, а још увек се не зна да ли је позитиван на корона вирус.

Иначе, о ситуацији са короном Ненад је недавно рекао да је веома деликатно питање, па самим тим и одговор.

- Све нас је пореметила и није пореметила, морамо да се придржавамо ових упутстава у оваквим ситуацијама, још не знамо шта је сасвим, будни смо и у рову смо и у позорности смо - поручио је глумац.

(Блиц.рс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (3)

ОВО ЋЕ ИЗАЗВАТИ МНОГЕ РЕАКЦИЈЕ: Ево шта су делије ноћас урадиле поводом дешавања у Црној Гори (ФОТО)