УСКОРО "БЕРАЧИ СНОВА": У Звездара театру све спремно за дуго очекивану премијеру
НА мартовском репертоару Звездара театра наћи ће се дуго очекивана премијера - „Берачи снова“ по тексту Владимира Ђурђевића (режија Божидар Ђуровић) заказана је за 11. март.

Фото: Јаков Симовић
Прича берача прати живот сеоске породице која покушава да се обогати гајећи малине.
Ипак, испоставиће се да су малине само миље иза кога се крију много важније и компликованије животне теме данашњице, испричане кроз занимљиве и духовите ликове
Глумачку поделу „Берача снова“ чине Хаџи Ненад Маричић, Биљана Ђуровић, Бојана Стојковић, Стефан Јевтовић, Синиша Убовић, Иван Јевтовић и Јоаким Тасић.
Сценографију за нови комад на сцени Звездара театра урадио је Герослав Зарић, док је за израду костима задужена Марина Вукасовић Меденица. Аутор музике је Зоран Ерић.
Препоручујемо

"ГЛАСИНЕ" ПРЕД НИШКОМ ПУБЛИКОМ: Краљевачко позориште 23. фебруара гостује на југу Србије
22. 02. 2021. у 12:19

ПОЧЕЛЕ ПРОБЕ “СЕКС – УМЕТНОСТ- КОМУНИЗАМ”: Премијера планирана за 3. март
19. 02. 2021. у 11:29

ПРЕМИЈЕРА „ПОД ИСТИМ КРОВОМ“: Нова представа на сцен Новосадског позоришта
12. 02. 2021. у 18:32

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (0)