СКРХАНИ ОД БОЛА И ТУГЕ: Потресан призор са сахране Бориса Комненића, порука коју су његови родитељи оставили на венцу покојном сину! (ФОТО)

Татјана Марковић

11. 03. 2021. у 18:15

СТАРИ И СКРХАНИ ОД БОЛА И ТУГЕ: Најпотреснији призор са сахране Бориса Комненића, порука коју су његови родитељи оставили на венцу покојном сину! (ФОТО)

СКРХАНИ ОД БОЛА И ТУГЕ: Потресан призор са сахране Бориса Комненића, порука коју су његови родитељи оставили на венцу покојном сину! (ФОТО)

Фото. Принтскрин

ГЛУМАЧКА легенда Борис Комненић испраћен је данас нешто после 15 часова на вечни починак у Алеји заслужних грађана на Новом гробљу.

Борис је испраћен уз хор, а јецаји присутних колега, пријатеља и неутешне породице одјекивали су гробљем.

Венац сачињен од ружа који су родитељи преминулог Комненића оставили на гробљу има и потресну поруку.

– Вољеном сину, мама и тата – писало је на венцу.

Подсетимо, чувени глумац Борис Комненић преминуо је после тешке болести у 64. години. Првак драме у Народном позоришту у Београду рођен је 29. марта 1957. године у Пули.

(Ало)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"

НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.

20. 10. 2025. у 18:59

Коментари (0)

НБА ШОК НА ПОМОЛУ? Никола Јокић напушта Денвер нагетсе?!