“БУХА” НА ПИР ФЕСТУ: Представа "Снежна и седам патуљака" на јутјуб каналу подгоричког Градског позоришта

В.В.С.

01. 04. 2021. у 15:44

ПОЗОРИШТЕ “ Бошко Буха” учествоваће на Другом интернет регионалном фестивалу театра за децу - ПИР ФЕСТУ у организацији Градског позоришта Подгорица, који се одржава од 1. до 9. априла.

“БУХА” НА  ПИР ФЕСТУ: Представа Снежна и седам патуљака на јутјуб каналу подгоричког Градског позоришта

ПИР фест

Премијера представе Снежана и седам патуљака” Љубивоја Ршумовића је у петак, 2. априла, а 15. априла биће  на YоуТубе каналу Градског позоришта. У представи играју Ненад Ненадовић, Андријана Оливерић, Марта Богосављевић, Александар Кецман, Милош

Влалукин, Марко Павловић, Драган Петровић, Никола Штбац, Никола Воштинић,Теодор Винчић, Реља Јанковић И Лука Грбић.Током трајања фестивала, најмлађа публика ће имати прилику да на YоуТубе каналу Градског позоришта погледа представе девет регионалних театара.

Фестивал је такмичарског карактера, представе ће бити вредноване гласовима публике, такозваним лајковима.

Градско позориште из Подгорице  иницирало је 2020. године, а већина позоришта за децу из региона прихватило, акцију која омогућава деци да у време короне, прате позоришне представе.

С обзиром на важност овог подухвата Градског позоришта,  Позориште Бошко Буха се са задовољством одазвало поновном позиву да учествује на фестивал.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"

НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.

20. 10. 2025. у 18:59

Коментари (0)

ШЕШЕЉ НА ИВИЦИ СУЗА: Замолио сам Вучића...