ПРЕМИЈЕРНА "ПОТРАГА ЗА ПЛАВИМ ЗЕЦОМ": На Малој сцени новосадског Позоришта младих
ПРЕДСТАВА "Потрага за плавим зецом" настала је по мотивима песме "Плави зец" Душка Радовића, а премијера је у среду, 28. априла, на Малој сцени Позоришта младиху у Новом Саду.

Позориште младих
Аутори овог пројекта су Ирина Субаков, Марија Радованов, Емилија Мрдаковић, Слободан Нинковић и Саша Латиновић. У овој верзији неће бити ловца већ биће три детектива. Режију потписује Емилија Мрдаковић, а у представи играју Марија Радованов, Слободан Нинковић и Саша Латиновић.
Глумци и редитељка осмислили су причу, блиску данашњој деци с поруком оптимизма и наде у остварење жеља и маштања. Представа је намењена публици од три године до најмлађих школараца.
Препоручујемо

УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје
РУСИЈА планира „тренажно“ лансирање интерконтиненталне балистичке ракете РС-24 „Јарс“ у ноћи између 18. и 19. маја, саопштила је украјинска војна обавештајна служба (ГУР) 18. маја.
18. 05. 2025. у 15:55

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

САМО 5 ЗЕМАЉА: Ко је све гласао за Србију и како - максималних 12 од комшија (ФОТО)
ПОСЛЕ завршеног финала "Евровизије 2025", на званичном сајту престижног музичког такмичења објављено је и како су гласале земље учеснице у полуфиналима.
18. 05. 2025. у 11:34
Коментари (0)