ОДЛАЗАК ОСКАРОВКЕ: Преминула позната глумица, не зна се узрок смрти! (ВИДЕО)
Позната америчка глумица и добитница Оскара Олимпија Дукакис преминула је данас у 89. години, саопштила је њен агент Алисон Леви.

Фото: Принтскрин
Олимпија Дукакис је добила Оскара за најбољу споредну улогу у романтичној комедији "Опчињена месецом" из 1988, у којој је играла са Шер, пренео је АП.
Узрок смрти није саопштен.
Олимпија Дукакис је била удата за глумца Луиса Зорича, са којим је имала троје деце. Њен супруг преминуо је 2018. године.

ЧЕТИРИ ЗЕМЉЕ ЕУ ОДБИЛЕ ТРАМПОВ ПЛАН: Неће да купују америчко оружје за Украјину!
ЧЕТИРИ европске земље одбиле су да учествују у пројекту председника САД Доналда Трампа о куповини америчког оружја за Украјину.
16. 07. 2025. у 14:12

БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију
БЕБА из Србије, стара свега 13 месеци, изненада је изгубила живот у једном угоститељском објекту на Халкидикију. Како наводе грчки медији, ова незапамћена трагедија одиграла се пред очима дететових родитеља.
16. 07. 2025. у 14:33

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (2)