МИСЛИЛА САМ ДА ЋЕ СЕ ИЗВУЋИ, ОВА ВЕСТ МЕ ЈЕ ШОКИРАЛА! Цеца Бојковић ван себе због смрти Феђе Стојановића

ФЕЂА Стојановић, глумац и првак Позоришта Атеље 212, преминуо је у 73. години након тешке болести.

МИСЛИЛА САМ ДА ЋЕ СЕ ИЗВУЋИ, ОВА ВЕСТ МЕ ЈЕ ШОКИРАЛА! Цеца Бојковић ван себе због смрти Феђе Стојановића

Фото: Принтсцреен/Јутјуб

Вест о његовој смрти растужила је његове колеге који су опраштају од њега. Тужним поводом огласила се и његова колегиница Светлана Цеца Бојковић.

- Не могу да дођем себи још, јако сам тужна!  Кад сам чула остала сам на месту. Памтим га као колегу, пријатеља, доброг човека, он је био у пуној снази, ова вест ме је шокирала - рекла је глумица и додала: 

- Не могу још да аксептирам да се то догодило. Био је велики човек, колега, пријатељ, партнер пословни. Чула сам да се разболео, да је ишао на операцију, али сам увек мислила да ће се ишчупати, јер, кажем вам, увек је био у пуној снази. Не могу да дођем себи - рекла је она. 

(Србија Данас)

Ускоро опширније

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.

23. 06. 2026. у 08:02

Коментари (0)

УЖАСНА ВЕСТ СА ФРОНТА: Терористичке методе Украјине се настављају