ТЕСТИРАЊЕ 11. НОВЕМБРА: Министарство просвете послало обавештење ученицима и студентима

Б.Б.

08. 11. 2023. у 10:12

МИНИСТАРСТВО просвете обавештава студенте и ученике који су конкурисали за стипендије за надарене да ће први круг тестирање онлајн (од куће) ће бити одржан 11. новембра у периоду од 16 до 19 часова.

ТЕСТИРАЊЕ 11. НОВЕМБРА: Министарство просвете послало обавештење ученицима и студентима

Фото Стефан Палацков

Тестирање је путем интернета, приступом адреси talenti.totalassessment.rs (с тим да ће у периоду тестирања уместо тренутног обавештења бити страница за логовање на тест).

Време потребно за тестирање је максимално два сата и мора се завршити најкасније до 19 часова. То значи да би кандидати решавање задатака требало да започну у термину од 16 до 17 часова, како би имали довољно времена да раде тест.

За логовање на систем и приступ тестирању потребан је ПИН код из пријаве и број мобилног телефона који су студенти и ученици унели у самој пријави.

Други круг провере знања у центрима за тестирање биће одржан 18. новембра, а тачни термини и распореди кандидата који буду прошли у други круг ће бити благовремено објављени после првог круга.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМПОВ ПЛАН САДРЖИ ДО САДА НЕВИЂЕНО ОБЕЋАЊЕ: Велика победа за Зеленског и дугорочну безбедност Украјине

ТРАМПОВ ПЛАН САДРЖИ ДО САДА НЕВИЂЕНО ОБЕЋАЊЕ: "Велика победа за Зеленског и дугорочну безбедност Украјине"

МИРОВНИ план председника САД-а Доналда Трампа за Украјину садржи модел безбедносних гаранција налик члану 5 НАТО-а, што би обавезало САД и европске савезнике да напад на Украјину третирају као напад на целу „трансатлантску заједницу“, према нацрту који је објавио Axios.

21. 11. 2025. у 07:56

Коментари (0)

АМЕРИКА НЕ МОЖЕ ДА ВЕРУЈЕ: Ево шта је Доналд Трамп управо урадио (ВИДЕО)