ХУМАНИТАРНИ КВИЗ: Студенти Биолошког факултета организују новогодишње дружење
ЦЕНТАР за научно-истраживачки рад студената и Савез студената Биолошког факултета организује новогодишњи квиз у петак, 27. децембра, с почетком у 17 часова у Великој сали Института за зоологију на Биолошком факултету.
Фото Танјуг
Студенти ће имати прилику да тестирају своје знање и информисаност кроз широк спектар тема - од природних и друштвених наука, преко музике и филма до опште информисаности.
Котизација по члану је донација хуманитарној фондацији Буди хуман у износу од 200 динара путем СМС поруке на број 3030 особи по жељи којој је новац најпотребнији. Уколико неко нема могућност слања поруке, исти новчани износ може донирати на лицу места.
Препоручујемо
ПРИЈАВЕ ДО 27. ФЕБРУАРА: Бесплатне припреме за полагање мале матуре
10. 02. 2026. у 10:07
РАСПУСТ, АЛИ НЕ ИСТИ ЗА СВЕ: Следеће недеље нови мини-одмор за школарце
09. 02. 2026. у 15:23
ХРВАТСКА СВОЈЕ КОРЕНЕ ТРАЖИ У НАЈДУБЉЕМ МРАКУ: Контроверзни празник у суседству - "Степинчево" између верског култа и политичког терета
ЈОШ се није стишала бура око усташког пира на дочеку рукометаша, обележеног Томпсоновим песмама које глорификују НДХ, а из Загреба стижу нове провокације које буде авети прошлости.
11. 02. 2026. у 20:13
ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је да је 1999. године, током свог првог премијерског мандата, док су трајали сукоби у АП Косову и Метохији и НАТО агресија, добио позив од тадашњег америчког председника Била Клинтона да Мађарска отвори други фронт и нападне Србију или "бар да пуца из Мађарске преко Војводине све до Београда", али да је одбио такав позив, пренео је данас Телеx.
09. 02. 2026. у 11:13
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)