ЛЕТЊА ШКОЛА У КИНИ: Плаћена школарина и смештај, уз месечну надокнаду
КИНЕСКИ универзитет Huazhong University of Science and Technology (HUST) објавио је програм Међународне летње школе за 2026. годину, намењен студентима различитих академских усмерења који желе да прошире своја знања у интердисциплинарном и међународном окружењу. Академцима је понуђено девет програма који ће се одржавати у периоду од 9. јуна до 28. августа.
Фото: Машински факултет
Кандидатима је на располагању могућност пријаве за пуну стипендију, уз подршку међународног тима универзитета у самом процесу аплицирања. Стипендија обухвата - потпуно ослобађање од школарине, бесплатан смештај у оквиру универзитетског кампуса,
Програми су конципирани тако да интегришу теоријска знања, савремена истраживачка достигнућа и практичне примене у областима дигиталне трансформације, одрживог развоја, напредних материјала, фотонике, вештачке интелигенције и роботике.
Препоручујемо
САРАДЊА СА КЕМБРИЏОМ: Делегација НТП "Београд" у посети Великој Британији
17. 03. 2026. у 14:32
НА ПРОГРАМУ И КОНЦЕРТИ ПОБЕДНИКА: Почело републичко такмичење музичких школа
16. 03. 2026. у 15:00
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)