ДА ЈЕ ЖИВ, ФРЕДИ БИ ЈЕ ОБОЖАВАО: Мачка хит на друштвеним мрежама, због специфичне шаре на крзну подсећа на певача групе Квин (ФОТО)
ЛЕГЕНДЕ живе заувек и сви ћемо се лако сложити да је Фреди Меркјури један од њих.

Фото: Инстаграм
Музички геније је и данас део наших живота - говори чињеница да се с времена на време нека животиња назове у његову част. Последњи у низу није добио име по њему, али му је популарност на Инстаграму последица тога што га зову - мачак Фреди. Заиста, мора се признати - са тим "брковима'"помало личи на Булсар.
Многи се шале да би Фреди овако изгледао да је мачак, што би му свакако било драго, с обзиром на то да је толико обожавао мачке да је једној посветио песму. Испод фотографија налази се низ шаљивих коментара, међу којима и један: "Фреди, јеси ли то ти?"
Наравно, мачка Мостациоли има своју причу - рођена је као једина девојчица у свом леглу. Њена мајка је дивља мачка, а девојчица је наишла на малу породицу. Када су малишани довољно одрасли да се одвоје од мајке, та девојчица им је нашла дом.
Тојест, нашла га је за своју браћу, јер се апсолутно заљубила у мачку необичних боја тела. Отворила је свој профил на Инстаграму, а све остало је историја.
(Јутарњи)

ШПАНИЈА ПРОГЛАСИЛА ВАНРЕДНО СТАЊЕ
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова Шпаније прогласило је ванредно стање након данашњег нестанка струје.
28. 04. 2025. у 21:32

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО - РАЗВЕЛА СЕ ГАГА: Процес дуг 13 месеци, ПРОМЕНИЛА презиме, а Тони има нову девојку и то милионерку
ПАПИРИ за развод певачице Драгане Мирковић и Тонија Бијелића су потписани, а бракоразводни поступак је окончан после нешто више од годину дана.
29. 04. 2025. у 14:20 >> 14:21
Коментари (0)