МАРКЕ НЕМАМ, А ВОЛИМ ЈЕ: Бањалучанин поруком на аутомобилу изненадио суграђане (ФОТО)
НА једном паркингу у Бањалуци данас је један заљубљени возач на аутомобилу оставио поруку комуналним полицајцима.
М. Грубор
На поруци је молба да му не пишу казну јер је отишао да купи цвеће, па неће имати више новца.
- Отишао сам да купим девојци букет за Дан заљубљених... Молим Вас, не пишите ми казну, марке више немам у џепу, а волим је - пише на поруци.
Фотографија је објављена на страници Изгубљено – пронађено Бањалука са описом да је то било јутрос у другој зони у Бањој Луци.
Фото: Фејсбук
БОНУС ВИДЕО - У СЛАВУ ВИНА И ГРОЖЂА: Свети Трифун свечано обележен на Рајачким пивницама
(Аваз)
Препоручујемо
ОДУШЕВИЛИ СУГРАЂАНЕ: Корисници Центра социјалне заштите у Кикинди делили поклоне
14. 02. 2022. у 12:36
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)