УРНЕБЕСАН СНИМАК ПАРКИРАЊА У БЕОГРАДУ: Муке живе, а возач жена (ВИДЕО)
НА друштвеним мрежама освануо је снимак који су забележиле надзорне камере у Улици Димитрија Маринковића.

Foto: Printskrin
На снимку се види да жена белим колима марке "голф" покушава да се паркира, али јој то никако не полази за руком.
Неки корисници друштвених мрежа наводе да је жена после безброј покушаја да упаркира аутомобил, успут оштетила два возила - "тојоту" и "мерцедес". Ако рачунамо да је и њено оштећено том приликом, биланс овог чина јесте - много покиданих живаца и три оштећена аутомобила.
БОНУС ВИДЕО:
МИЛЕНА ДРАВИЋ: Пет година од смрти једне од наших највећих глумица која је на филм дошла случајно
Препоручујемо


ИЗРАЕЛСКА ВОЈСКА СЕ ОГЛАСИЛА О БРУТАЛНОМ НАПАДУ У ГАЗИ: Болница није била мета
17. 10. 2023. у 21:53

"ОВО ЈЕ РАТНИ ЗЛОЧИН" Ево шта је Хамас поручио Израелцима након напада на болницу
17. 10. 2023. у 20:52

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

Наследио кућу, испод намештаја нашао СКРИВЕНО БЛАГО које вреди милионе евра
ФРАНЦУЗ који је наследио кућу од преминулих рођака открио је невероватну ризницу златних новчића и полуга вредних неколико милиона евра. Благо је било јако добро сакривено испод намештаја и у купатилу.
31. 08. 2025. у 14:26
Коментари (1)