ОВО СЕ ДЕШАВА ПОСЛЕ 12 ГОДИНА Астро савет за суботу 27. јул: Прошлост се враћа на велика врата, очекујте буру емоција
МАРС, после 12 година, образује конјункцију са Јупитером у Близанцима, која од 27. јула до 4. септембра упозорава на опрез у саобраћају.
Фото: Shutterstock
На срећу, контроле саобраћајне полиције биће појачане. Овакав спој планета доноси и проблеме са документацијом, договорима, уговорима, сарадницима, колегама, а родитељима са децом. Чувајте вредне ситнице, јер ће бити на мети лопова.
Још једна конјункција данас, односи се на успомене из прошлости, које нису искључиво везане за љубавни живот. Месец прави конјункцију са астероидом Хирон на 21. степену знака Овна и тригон са Венером, планетом љубави у Лаву, који представнике првог зодијачког знака могу подсетити на неку ситуацију из прошлости.
Мада се овај аспект понавља једном месечно, аспекти са транзитним планетама су другачији, па ће тако овог месеца Овнови треће декаде бити суочени с успоменама које ће у њима пробудити буру емоција.
Пошто се Хирон налази у Вагиној кући партнерских односа, оне ће имати осећај да су њихову вољену особу преплавила сећања на стару симпатију. Ракови ће се суочити са неком пословном ситуацијом оју ће морати да превазиђу на тежи начин док Јарчеви са Хироном у четвртој кући, могу бити опхрвани успоменама на члана породице кога више нема.
Оно што се односи на све знаке (рођене у првој декади), а које активира Месец у Овну, јесте позиција северног Месечевог чвора на осмом степену Овна, а јужног на осмом степену Ваге - проблеми у партнерским односима, како у љубави, тако и у пословном ортаклуку.
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)