СНИМАК НЕОБИЧНОГ СТВОРЕЊА ЗГРОЗИО СВЕ: Многи после овога више неће желети да кроче на пешчану плажу (ВИДЕО)

Дејана Калинић
Дејана Калинић

14. 08. 2024. у 14:41

АУСТРАЛИЈА је пуна јединствених животињских врста за које се често чини да постоје само да би уплашиле људе.

СНИМАК НЕОБИЧНОГ СТВОРЕЊА ЗГРОЗИО СВЕ: Многи после овога више неће желети да кроче на пешчану плажу (ВИДЕО)

Foto: Unsplash

Међу њима су и велики црви који живе испод површине пешчаних плажа у Аустралији.

Друштвеним мрежама круже снимци риболоваца који пецају ове црве да би их користили као мамац и чини се да се Аустралијанци полако навикавају на другу животињску врсту која изгледа као да је изашла из ноћних мора.

У питању је огроман црв који може да порасте и до 300 цм, који има велику чељуст намењену за хватање плена. Њихове мандибуле су оштре и снажне, што им омогућава да брже ухвате и сецирају свој плен. На снимку који је изазвао гађење и панику види се човек на плажи који спушта до песка комад рибе.

Тада из песка извирује глава црва, на мирис свежег плена, а онда га човек извлачи из песка. У питању јако дуг црв, који наликује змији.

Многи људи су престрављени и питају се да ли им овај црв може наудити када улазе у воду... Многи стога коментаришу да им је гледањем овог  видеа "откључан нови страх" поред свих осталих када је море у питању.

Шта бисте ви урадили да видите овог црва на пешчаној плажи?

(б92)

БОНУС ВИДЕО: МАГИЧНА ЕТНА: Погледајте спектакуларну ерупцију

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (0)

НАКОН КРАХА ВЕЗЕ СА БАСТИЈАНОМ, СРЕЋУ ПРОНАШЛА ПОРЕД МИЛИОНЕРА: Ана није прва коју је фудбалер оставио због друге